Fell Race‎ > ‎Junior Fell Race‎ > ‎

Junior Results 2019

Pos Time Name Cat Local
1 8.43 Jonah Patton Secondary Boy
2 8.50 Euan Patton Secondary Boy
3 9.49 Toby Marshall Secondary Boy
4 10.03 Theo Rogers Secondary Boy
5 10.05 Joren Lunn Secondary Boy
6 10.07 Angus Wallis Secondary Boy
7 10.12 Isaac Oliver Secondary Boy
8 10.17 Maddy  Richardson Secondary Girl
9 10.27 Tilen Whitworth Junior Boy
10 10.39 Harry Hudson Secondary Boy Y
11 10.40 Izzy-Mai Wilson Junior Girl
12 10.52 Bryn Heason Secondary Boy
13 11.00 Lucy Rowland Secondary Girl
14 11.17 Eeva Lunn Junior Girl
15 11.17 Maia Howell Junior Girl Y
16 11.18 James Stanford Junior Boy
17 11.19 Dylan Heason Junior Boy
18 11.27 Charlotte Chapman Junior Girl
19 11.35 Fin Hudson Junior Boy Y
20 11.55 Isaac Holwell Junior Boy
21 12.06 Heidi  Shackleton Secondary Girl
22 12.11 Megan Smith Secondary Girl
23 12.12 Daniel Wicks Junior Boy
24 12.15 Oscar Wellings Junior Boy
25 12.20 Elliot Holwell Infant Boy
26 12.28 Thomsas Taylor Junior Boy Y
27 12.30 Joe Watson Junior Boy Y
28 12.39 Isaac Wicks Junior Boy
29 12.54 Monty Rook Junior Boy
30 12.56 Alyssa Lowrie Secondary Girl
31 13.06 Sam Bury Junior Boy Y
32 13.07 Ben Warvell Junior Boy
33 13.30 Felix Oliver Junior Boy
34 13.31 Summer Lowrie Secondary Girl
35 13.32 Ellie Cave Junior Girl Y
36 13.45 Thomas Stanford Infant Boy
37 13.49 Elena  Hudson Infant Girl Y
38 13.50 Oscar Fathers Infant Boy Y
39 13.53 Thomas Anderson Infant Boy
40 14.10 Tom Warvell Junior Boy
41 14.19 Felix Kirkland Junior Boy
42 14.32 Arlo Rook Infant Boy
43 14.36 Leo Dexter-Lowe Infant Boy
44 15.06 Lawrence Knight Junior Boy Y
45 15.07 Oliver Grant Junior Boy Y
46 15.21 Owen Butler Junior Boy Y
47 15.35 Gabriel Gumm Junior Boy Y
48 15.47 George Bunting Junior Boy Y
49 16.08 Rowan Lewis Secondary Girl Y
50 16.09 Monty Bury Junior Boy Y
51 16.21 Dan Anderson Infant Boy
52 17.01 Fallon Whitbread Junior Girl Y
53 17.07 Alex Jewell Infant Boy Y
54 17.20 Rosie Watson Junior Girl Y
55 17.59 Emily Fell Junior Girl
56 18.18 Laurence Gumm Junior Boy Y
57 18.30 Sophia Wicks Infant Girl
58 19.17 Annabel Caldeira-Grainger Infant Girl Y
59 19.18 Elliot Benson Infant Boy Y
60 19.18 Heidi Benson Junior Girl Y
61 19.44 Sammy Bradwell Junior Boy Y
62 19.46 Evie Dalton Junior Girl Y
63 20.08 Jack Burnham Junior Boy Y
64 21.06 Archie Grant Infant Boy Y
65 21.54 Madeleine Knight Infant Girl Y
66 21.57 Alice Dalton Infant Girl Y
67 22.25 Orion Jones Junior Boy Y
68 22.36 Molly Burnham Infant Girl Y
69 22.53 Rowan Whitbread Infant Boy Y
70 28.29 Aurora Jones Infant Girl Y
71 37.28 Arthur Bunting Infant Boy Y